Geniş kapsamlı dişli yağlarımız, standart mineral yağlardan yüksek performanslı sentetik yağlara kadar ihtiyacınız olan tüm performans yelpazesini sağlar.
OTOMOTİV İMALATI
HAVACILIK
MADENCİLİK
RÜZGAR
DİĞER ENDÜSTRİLER
ÇİMENTO

ALPHA SP 

Yüksek düzeyde rafine mineral yağ bazlı, mükemmel ısıl kararlılık ve yüksek yük taşıma kapasitesi sağlayan, kükürtlü/fosforlu aşırı basınç katık teknolojisi ile güçlendirilmiş, yüksek kaliteli madeni yağlar.

OPTIGEAR™ BM 

Microflux Trans™ (MFT) Plastik Deformasyon Teknolojisi içerir ve en zorlu koşullarda bile uzun süreli yağlama sağlar. Optigear™, ekipman ömrünü uzatmaya ve gelecekteki hasarlara karşı korumaya yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

OPTİGEAR™ SYNTHETİC 800 

Optigear™ Synthetic 800 PAG bazlı sentetik dişli yağları, ortam sıcaklıklarından yüksek sıcaklıklara kadar uzanan geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilecek olan ağır yük altındaki dişlilerin, burçların ve rulmanların yağlaması için geliştirilmiştir.

OPTİGEAR™ SYNTHETİC PD…ES 
Optigear™ Synthetic PD…ES Serisi, özel plastik deformasyon (PD) ve yüzey iyileştirme performansı sağlayan, Castrol’ün gelişmiş dişli yağı sistemini içeren sentetik hidrokarbonlara (PAO) dayanır. Düşük sürtünme ve daha az duruş süresi için.