Castrol, ekipmanınıza gelişmiş düzeyde koruma sağlamak için geniş kapsamlı birinci sınıf bir gres ürün gamı sunar
OTOMOTİV İMALATI
HAVACILIK
MAKİNELER
ÖZEL UYGULAMALAR
MADENCİLİK
RÜZGAR
DİĞER ENDÜSTRİLER

MOLUB-ALLOY™ 860 

Yüksek performanslı Molub-Alloy 860 ürün yelpazemiz, ağır operasyon uygulamalarında yüksek sıcaklıklarda rulmanların hizmet ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.

TRİBOL™ GR 100 PD 

Zor koşullar altında bile mükemmel aşınma koruması ve son derece düşük sürtünme katsayısı için Microflux Trans (MFT) katık teknolojisi içeren lityum esaslı gresler.

SPHEEROL™ EPL 

Çok çeşitli uygulamalarda güvenilir bir performans sağlayan çok amaçlı greslerden oluşan ürün yelpazesi.

TRİBOL™ GR HS 1.5 

Yüksek hızlı spindıllar için, mükemmel mekanik ve kesme kuvveti kararlılığına sahip ve metal işleme sıvısı emülsiyonları/su ile etkileşimlere karşı dirençli sentetik yüksek performanslı gres.

SPHEEROL™ EPLX 

EP yük taşıma özelliklerine sahip ve oksitlenme, korozyon ve aşınma dayanıklılığını geliştirmek için seçilmiş katıklar içeren çok amaçlı gres ürün yelpazesi.

TRİBOL™ GR 4020 

Orta ila yüksek yükler altında çalışan kaymalı ve sürtünmesiz yatakların ağır operasyon uygulamaları için çoklu hizmet sunan, koyu renkli olmayan, ayrıca rulmanların hizmet ömrünün uzatılmasına da yardımcı olan gresler.

BRAYCOTE 2115-2 

Minimum yeniden uygulama ve damlatmasız performans gereken boya kurutma fırınlarında çalışan rulmanlar için tavsiye edilen, ısıl ve kimyasal olarak kararlı gres.

SPHEEROL AP 

General purpose plain and rolling element bearing grease that require a non EP grease.Suitable for use in high speed bearing such as those used in eclectic motors, fans or alternators.

SPHEEROL LMM 

A multi-purpose lithium grease containing molybdenum disulphide solid lubricant to enhance its load carrying properties under conditions of high or shock loading or to prevent scuffing or fretting For use in automotive bearing and chassis components including slow to medium speed bearings and applications involving reciprocation and

OPTİTEMP PG 

A range of high performance greases especially designed to meet the requirements of Constant Velocity Joint and on-car component manufacturers.

OPTİTEMP LG 
Fully synthetic lithium greases, Castrol Optitemp LG 2 are designed for application at low temperatures(upto -40C) and avoids wear and corrosion.compatibility with plastics and elastomers, for use in door lock cylinders and door locks in vehicle construction