Verimliliği ve performansı artırmanız ve talaşlı imalat gereksinimlerinizi karşılamanız için Castrol’den kesme yağları.
Saf Kesme Sıvıları

DÜNYA STANDARTLARINDA, YÜKSEK PERFORMANSLI KESME YAĞLARI

Castrol’ün dünya standartlarında kesme yağları, üretkenlik ve performansı artırmanın yanı sıra, yüksek yüzey kalitesi ve boyutsal doğruluğa ulaşmanıza yardımcı olur. Broşlama, tornalama, frezeleme ve delme işleminden taşlamaya, süperfinish işlemine ve honlamaya dek geniş bir uygulama yelpazesi için uygundur.

OTOMOTİV İMALATI
HAVACILIK
MAKİNELER
DİĞER ENDÜSTRİLER

VARIOCUT 

Kaba işlemeden son işlemeye dek metal işleme gerekliliklerini karşılayan, yüksek düzeyde rafine baz yağ ve klorlanmış parafin içermeden formüle edilmiş, kanıtlanmış teknolojiye dayalı, eksiksiz bir saf yağ ürün yelpazesi.

HONILO 

Honlama ve süperfinish işlemleri için uygun ve çoğu metal ile uyumludur. Honilo, honlama taşı ömrünü uzatmaya yardımcı olabilir ve yüksek yüzey kalitesi ve boyutsal doğruluk sunar.

CARECUT ES 

Yüksek yüzey kalitesi ve boyutsal hassasiyet sağlamak için geliştirilmiş ekolojik bozunma sağlayan ileri düzeyli ester teknolojisine dayanan suda çözünebilir kesme sıvısı serisi.

ILOCUT™ 

Kanıtlanmış katık teknolojisi ve yüksek derecede rafine baz yağ esaslı eksiksiz saf yağ ürün yelpazemiz.

HYSPRAY 
Castrol’ün Hyspray sıvıları, alüminyum ve demir içeren alaşımlarda MQL veya spray yağlama amaçlıdır ve bir ve iki kanallı sistemler için uygundur.